Çengelköy Mah. Engin Cd. No:29, 34680 Üsküdar/İSTANBUL

TED Üsküdar Koleji Kampüs Yönetimi olarak ulaşım hizmetleri konusunda uzman servis işletmeleri ile çalışılmaktadır. Okul servislerimiz, uzman şoför ve refakatçi ile emniyet-düzen-özen ilkeleri esaslarına göre, öğrencilerimizin ulaşımlarını zaman kaybı yaşatmaksızın sağlayacaktır.

TED Üsküdar Koleji olarak öğrencilerimiz ve velilerimize hiçbir trafik sorunu yaşamadan rahatça okula giriş-çıkış yapabilme imkanı sunmaktayız. Eğitim görevlilerimiz, velilerimiz ve servis şoförlerimiz okul civar güzergahlarında yapılan düzenlemeler ile okulumuza kolaylıkla ulaşabilme olanağı elde eder.

Öğrencilerimiz güncel teknolojik imkanlarla yeni, konforlu, temiz, bakımlı, emniyet kemerli, ısıtma ve soğutma sistemleri yanı sıra, ilkyardım seti, trafik seti yangın söndürme gibi mecburi teçhizatın eksiksiz, kullanılmaya hazır bulunduğu modern araçlarla taşınmaktadır. Öğretim yılı başında serviste mevcut öğrencilerimizin veli adı ve telefon numaralarının bulunduğu listeler servis sorumlusu şoför ve/veya refakatçiye, servis görevlilerinin iletişim bilgileri de velilerimize bildirilecektir.

Öğrencilerin okula ve evlerine ulaşımı, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine uygun olarak, servis araçlarında hostesler eşliğinde sağlanır.

Okula gidiş gelişlerde zaman kaybı olmaması ve servis içi düzenin sağlanması için hazırlanmış bulunan ‘Servis Kuralları’ listesi öğrencilerimizle paylaşılacak olup, her eğitim öğretim döneminde tüm şoför ve refakatçiler ‘Otobüs Şoförleri ve Refakatçiler için Trafikte Güvenli Sürüş ve Seyahat Eğitimi’ almaktadırlar.